Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 196
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1962206
10109
354
Molnár Dénes (1947-2000): Idol 8., litho, papír, jelzett, számozott (1/12), paszpartuban, 26×19 cm 2021104
10110
354
15000
Molnár János (?-): Salvador Dali. vegyes technika, papír, jelzett, 53×40 cm
1973616
10111
354
Monostori László (?-): Memento homo. Akril, papír, jelzett, üvegezett keretben, 19×31 cm 2018798
10112
354
Mühlbeck Károly (1869-1943): Szorul a talján! Tus, papír, jelzett (M.K.), 11×15 cm
2021754
10113
354
Varga Imre (): Lovas. Szitanyomat, papír, 27×38 cm
2006411
10114
354
11000
Nagy Imre (1953-): Téli délután. Olaj, farost, jelzett, keretben, 20×30 cm
1897010
10115
354
Naszvadi jelzéssel: Utolsó ima. Rézkarc, papír, 25×19 cm 2020927
10116
354
Neogrády jelzéssel: Hazafelé. Olaj, vászon, 46×62 cm 2018402
10117
354
Négely jelzéssel: Vitorlások. Olaj, vászon (hibás), 48×68 cm 2021090
10118
354
Cs. Németh Miklós (1934-2012): Aktok a szabadban. Olaj, papír, jelzés nélkül, 47×34 cm
2021069
10119
354
Cs. Németh Miklós (1934-2012): Szabadban. Olaj, vászon, jelzés nélkül, 28×20 cm
1978298
10120
354
Cs. Németh Miklós (1934-2012): Tájkép, olaj, vászon, jelzett, 30×40 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF