Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 196
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2022266
10097
354
24000
Macskássy Izolda (1945- ): Turbékoló galambok, vegyes technika, selyempapír, jelzett, paszpartuban, üvegezett keretben, 33×23 cm 2005988
10098
354
Marich Géza Gordon (1913-1985): Táj. Akvarell,, papír. Jelzett. Kézzel festett képslap, saját kézzel megírt sorokkal. 9x14 cm. Kanadában élt magyar festő- 1914948
10099
354
Marich Géza Gordon (1913-1985): Táj. Tus, papír. Kézzel festett képslap, saját kézzel megírt sorokkal. 9x14 cm. Kanadában élt magyar festő-
1960990
10100
354
11000
ME jelzéssel: Vibráló romantika. Olaj, vászon, 40×50 cm
2021252
10101
354
3400
Miháltz Pál (1899-1988): Facsoport 1929. Rézkarc, papír. Jelzett. 8x14,5 cm 2023417
10102
354
Mohácsi jelzéssel: Téli szán. Olaj, fa lemez, keretben, 30×40 cm 2021716
10103
354
Molnári ... jelzéssel: Az oroszlános lovag és Luente. Rézkarc, papír, Jelzett. 13x12 cm
2019876
10104
354
Molnár C. Pál (1894-1981): Kiütés, kis szériás ofszet, papír, 28,5×17,5 cm 2019884
10105
354
Molnár C. Pál (1894-1981): Üdvözlés, kis szériás ofszet, papír, 28,5×17,5 cm 2019881
10106
354
Molnár C. Pál (1894-1981): Síelés, kis szériás ofszet, papír, 28,5×17,5 cm 2019879
10107
354
Molnár C. Pál (1894-1981): Flört, kis szériás ofszet, papír, 28,5×17,5 cm 2019885
10108
354
Molnár C. Pál (1894-1981): Futóverseny, kis szériás ofszet, papír, 28,5×17,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF