Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 196
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2019868
10084
354
Kozma Lajos (1884-1948): Akt. Fametszet, papír, jelzett a metszeten, papírra ragasztva, 13×9 cm 2021929
10085
354
Kórusz József (1927-2010):A veszprémi vár. Rézkarc, papír-karton, jelzett, 28×38 cm 2021726
10086
354
Kórusz József (1927-2010): A Dunakanyar eső után. Rézkarc, papír, jelzett, 30x41 cm
2000105
10087
354
Kuklis Géza (?-?): Vázlatok, portrék, épületek, reklámtervek, stb., vegyes technika, papír, 49 db 2018744
10088
354
Kunovits-Schranz Edit (1922-1984): díszlet és jelmeztervező: Sütő András: Csillag a máglyán színházi jelmeztervek. 5 db vegyes technika, papír. 42x30 cm
2022134
10090
354
Erwin Lang (1886-1962): A kínai Lau tudós. Fametszet, papír. Jelzett a dúcon. 30x24 cm Paszpartuban 1924331
10091
354
Lazarovszky László: Tata várrészlet. Olaj, farost. Jelzett. 27x27 cm Keretben
2021731
10092
354
Láng Rudolf (1904-1991). Tájkép. Rézkarc, papír, Jelzett,19x29 cm 1979394
10093
354
Láng Rudolf (1904-1991). Furcsa arcok. Rézkarc, papír-karton, foltos, Jelzett, 20×19 cm
2021727
10094
354
László Gyula (1910-1998): Kertben. Rézkarc, papír-karton, 29×19 cm 1880367
10095
354
2017895
10096
354
Macskássy Izolda (1945-): Fejek. Vegyes technika, selyem papíron, jelzett, üvegezett keretben, 14×14 cm. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF