Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 196

Kozma Lajos (1884-1948): Akt. Fametszet, papír, jelzett a metszeten, papírra ragasztva, 13×9 cm
10084.

Rufpreis:
2 000 HUF

Kórusz József (1927-2010):A veszprémi vár. Rézkarc, papír-karton, jelzett, 28×38 cm
10085.

Rufpreis:
2 000 HUF

Kórusz József (1927-2010): A Dunakanyar eső után. Rézkarc, papír, jelzett, 30x41 cm
10086.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Kuklis Géza (?-?): Vázlatok, portrék, épületek, reklámtervek, stb., vegyes technika, papír, 49 db
10087.

Rufpreis:
3 000 HUF

Kunovits-Schranz Edit (1922-1984): díszlet és jelmeztervező: Sütő András: Csillag a máglyán színházi jelmeztervek. 5 db vegyes technika, papír. 42x30 cm
10088.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Erwin Lang (1886-1962): A kínai Lau tudós. Fametszet, papír. Jelzett a dúcon. 30x24 cm Paszpartuban
10090.

Rufpreis:
5 000 HUF

Lazarovszky László: Tata várrészlet. Olaj, farost. Jelzett. 27x27 cm Keretben
10091.

Rufpreis:
3 000 HUF

Láng Rudolf (1904-1991). Tájkép. Rézkarc, papír, Jelzett,19x29 cm
10092.

Rufpreis:
6 000 HUF

Láng Rudolf (1904-1991). Furcsa arcok.  Rézkarc, papír-karton, foltos, Jelzett, 20×19 cm
10093.

Rufpreis:
8 000 HUF

László Gyula (1910-1998): Kertben. Rézkarc, papír-karton, 29×19 cm
10094.

Rufpreis:
2 400 HUF

10095.

Rufpreis:
8 000 HUF

Macskássy Izolda (1945-): Fejek. Vegyes technika, selyem papíron, jelzett, üvegezett keretben, 14×14 cm.
10096.

Rufpreis:
5 000 HUF
19

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF