Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 196
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2019215
10036
354
Gazsó Mária (?-): Kompozíció. Tűzzománc, rézlemez, fa talapzaton, 8,5×6 cm 1951182
10037
354
Gácsi Mihály (1926-1987): Az okos gidák. Színes linó (92/100), papír, jelzett, foltos, 45×60 cm
2021362
10038
354
Gánóczy Mária (1927-): Pálma és gyümölcs. Olaj, vászon, jelzett, keretben, 60×80 cm
2022189
10039
354
Gombás Judit: Jelmezterv, 2 db, vegyes technika, papír, jelzett, 30×21 cm 1983856
10040
354
Gönczi-Gebhardt Tibor (1902-1994): Ex libris Ellae Arons. Rézkarc, papír, jelzett, 14,5×14 cm 2022407
10041
354
Gönczi-Gebhardt Tibor (1902-1994): Közért: Egyen halat, legjobb falat. Plakát, reklám terv, Tempera, papír, Jelzett 27x19 cm 2022392
10042
354
Gönczi-Gebhardt Tibor (1902-1994): Nemzetközi nőnap plakát terv. Tus, papír. Jelzett. 17x24 cm 2022393
10043
354
Gönczi-Gebhardt Tibor (1902-1994): Éljen május 1. plakát terv. Tus, papír. Jelzett. 17x24 cm
2022394
10044
354
Gönczi-Gebhardt Tibor (1902-1994): Gyermeknap plakát terv. Tus, papír. Jelzett. 17x24 cm
2022395
10045
354
Gönczi-Gebhardt Tibor (1902-1994): Éljen április 4. Tus, papír. Jelzett. 17x24 cm
2022390
10046
354
Gönczi-Gebhardt Tibor (1902-1994): Éljen November 7. Lenin plakát terv. Tus, papír. Jelzett. 17x24 cm
2022402
10047
354
Gönczi-Gebhardt Tibor (1902-1994): Zetor traktor reklám, borító terv. Pasztell, papír. 15x21 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF