Gánóczy Mária (1927-): Pálma és gyümölcs. Olaj, vászon, jelzett, keret... https://www.darabanth.com/de/354-Fernauktion/354.0/Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Ganoczy-Maria-1927-Palma-es-gyumolcs-Olaj-vaszon-jelzett-keretben-60C39780-cm~II2021362
2021362
10038
354
Rufpreis:
20 000 HUF 54,20 EUR , 62,50 USD
Beschreibung: Gánóczy Mária (1927-): Pálma és gyümölcs. Olaj, vászon, jelzett, keretben, 60×80 cm
: turóczi_márk