Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 196
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2019353
10024
354
Egry jelzéssel: Dombos táj. Pasztell, papír, 42×30 cm
2009314
10025
354
Egry jelzéssel: Táj. Pasztel, papír. 43x31 cm
2018740
10026
354
Emanuel jelzéssel: Üzenetek. Akril, papír. Jelzett. 40x42 cm 2018604
10027
354
Ék Sándor (1902-1975): Che Guevara. Foltmaratás, papír, jelzett, üvegezett keretben, 29×43 cm 1551231
10028
354
40000
2021720
10029
354
Élesdy István (1912-1987): Országház. Rézkarc, papír, jelzett, 14,5x19 cm
2021216
10030
354
Élesdy István (1912-1987): Feljárat a Halászbástyára. Művészpéldány EA/7/14. Rézkarc, papír, jelzett, 29×39 cm 2022087
10031
354
Farkas Károly (?-?): Utcarészlet. Színezett rézkarc, papír, 16×21 cm 1928685
10032
354
1929516
10033
354
8500
Farkasházy Miklós(1895-1964): Olvasó nő. Linómetszet, papír, jelzett, üvegezett keretben, 31×24 cm
2021375
10034
354
Fülöp Erzsépet (1937-): Virágcsokor. Olaj, farost, jelzett, üvegezett keretben, 62×50 cm 2021863
10035
354
Gaál András (1936-): Vajdahunyad-vár. Rézkarc, papír-karton, jelzett, 27×46 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF