Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 196
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1978333
10012
354
Borbély Gizella (1920-1994): Füstöl a kémény, pasztell, papír, jelzett, 50×35 cm 2018417
10013
354
14000
Boromisza jelzéssel: Esti utca részlet. Olaj, karton (hibás), keretben, 76×52 cm
1960761
10014
354
2018404
10015
354
11000
Bortnyik jelzéssel: Lámpagyújtó. Olaj, farost, hibás keretben, 50×40 cm 2019860
10016
354
Conrad Gyula (1877-1959): Mária a kis Jézussal, fametszet, papír, utólagos jelzéssel, 18×13 cm 1839816
10017
354
2020793
10018
354
Czóbel jelzéssel: Támaszkodó akt. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 23×16 cm 2023404
10019
354
Csaba István (?-): Folyópart. Olaj, vászon, jelzett, keretben, 34×49 cm
2023444
10020
354
Csillag József (1894-1977): Falusi életkép. Olaj, vászon, jelzett, keretben, hibás, 48×68 cm 2021873
10021
354
Csillag József (1894-1977): Bordighera. Rézkarc, papír-karton, foltos, 23,5×17,5 cm 2022017
10022
354
Csurgói Máté Lajos (1931-2001): Patak híddal. Rézkarc, papír-karton, jelzett, 37×27 cm 2017778
10023
354
Ducsay Béla(1893-1967): Öregasszony feje. Ceruza, papír, jelzett, hagyatéki bélyegzővel, 20×15 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF