Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 196
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1953523
10060
354
Iványi Grünwald Béla (1867-1940) - Prihoda István (1891- 1965): Lovasszekér. Rézkarc, papír, jelzett, 28x38 cm üvegezett keretben 2023008
10061
354
Jacques jelzéssel: Párizsi utcarészlet. Olaj, vászon-karton, keretben, 27×21,5 cm 2023009
10062
354
Jacques jelzéssel: Párizsi utcarészlet. Olaj, vászon-karton, keretben, 27×21,5 cm 2018449
10063
354
Jahcsenko jelzéssel: Hegyvidéki táj. Olaj, vászon-karton, keretben, 28×48 cm
2018367
10064
354
Jándi jelzéssel: Házak a völgyben. Pasztell, papír, üvegezett keretben, 29×40 cm
2022050
10065
354
Jánossy Ferenc (1926-1983): Gémeskútnál. Színezett rézkarc, papír, jelzett, 17×23 cm 2024011
10066
354
26000
Juhász Erika (1926-2018): 56 emlékezete. Síkplasztika, jelzett, üvegezett keretben, 36×43 cm
2018748
10067
354
Kaneczky Zoltán (1897-1965): Kisoroszi. Rézkarc, papír. Jelzett. 30x39 cm 2023005
10068
354
Kapás Tamás (1969-): Őszi színek. Olaj, farost, jelzett, keretben, 10×19,5 cm 2023006
10069
354
4800
Kapás Tamás (1969-): Táj. Olaj, farost, jelzett, keretben, 8,5×14,5 cm 2019891
10070
354
Kassák Lajos (1887-1967): Mértan. Szitanyomat, papír, jelzett a nyomaton, 34×29 cm 2018399
10071
354
Kazovszkij jelzéssel: Kompozíció. Olaj, farost, keretben, 45×39 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF