Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 196
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2021964
10121
354
Novák Lajos (1927-1989): Téli táj. Rézkarc, papír, jelzett, 29×39 cm 2021022
10122
354
Pekáry István (1905-1981): Menyasszony tánc . Akvarell, papír, jelzés nélkül, Üvegezett keretben,. 17x11 cm 1901106
10123
354
1958236
10124
354
Prohászka jelzéssel: Erdő részlet. Olaj, vászon, keretben, 60×50 cm
1991240
10126
354
Radó László (?-): Tanya. Olaj, papír-farost, jelzett, 40×61 cm
2023451
10127
354
Rónai Antal (1924-): Vágtató lovasszekér. Olaj, farost, jelzett, 50×90 cm 1851660
10128
354
Scheiber jelzéssel: Félakt. Pasztell, papír, 43×30 cm 2018485
10129
354
Scheiber jelzéssel: Kalapos férfi fej. Pasztell, papír, 42×30 cm 2018492
10130
354
Scheiber jelzéssel: Fátylas női fej. Pasztell, papír, 30×42 cm 2019404
10131
354
Schell József (1900-1970): Felkérlek táncra. Akvarell-tus, jelzés nélkül, 15×6,5 cm 2019902
10132
354
Ruttka Ferenc (1926-2019): Tavasz várás. Vegyes technika, papír, jelzett, 8×6,5 cm
1991226
10133
354
Somlai Vilma (1938-2007): Asztali csendélet, akvarell, papír, jelzett a hátoldalán (hagyatéki pecsét), 50×35 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF