Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 196
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2021679
10146
354
Szemethy Imre (1945- ): Migrén. Rézkarc, papír, jelzett, 19,5x11,5 cm 2018369
10147
354
Szentgyörgyi jelzéssel: Kompozíció. Olaj, vászon, 30×24 cm
1987791
10148
354
Szőnyi Jenő (1902-?): Tisztás. Olaj, farost, jelzett, keretben, 30×50 cm
2018288
10149
354
1978283
10150
354
Tóth B. László (1906-1981): Falusi utca / Várakozás, 2 db rajz, ceruza, papír, jelzett, kartonra ragasztva, 14×20 cm (2×)
2021860
10151
354
Maria Heese (Thiessen) (1823 - 1896) német grófnő rézmetszetű mellképe / German noblewoman engraving.20x17 cm
2022446
10152
354
15000
Thuróczy Zoltán jelzéssel 5 db kutyát ábrázoló ceruzarajz üvegezett keretben. 16x23 cm
1962137
10153
354
Tuka László (1924-2007): Távoli csúcsok. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 37×27 cm 2021764
10154
354
Tulipán László (1943-): Vár. Rézkarc, papír, jelzett, 30×21 cm
2022002
10155
354
Udvary Pál (1900-1987): Albertfalvai tó. Rézkarc, papír, jelzett, foltos, 29×38 cm 1847218
10156
354
2023711
10157
354
Iréne Radó Vajda (1952-): The Staircase. Színes rézkarc, papír, jelzett, 25×13 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF