Jan Styka (1858 -1925): Önarckép. Akvarell, papír. Jelzett 23x19 cm /... https://www.darabanth.com/de/354-Fernauktion/354.0/Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Jan-Styka-1858-1925-Onarckep-Akvarell-papir-Jelzett-23x19-cm-Self-portrait-Watercolor~II2021937
2021937
10139
354
100000
Rufpreis:
100 000 HUF 271,00 EUR , 312,50 USD
Beschreibung: Jan Styka (1858 -1925): Önarckép. Akvarell, papír. Jelzett 23x19 cm / Self portrait. Watercolor. Signed.
: hsz