Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 253

17541.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

Vegyes banános ládányi könyvtétel, különféle témákkal, változó állapotban.
17542.

Rufpreis:
1 000 HUF
9

Németh László: Az emberi színjáték. (1928) 1-2. kötet. Új magyar regények. Bp.,(1944),Franklin, 450+335 p. Első kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. "A rombadőlt és újjászületett Franklin-Társulat 140. sz. kiadványa." címkével.
17543.

Rufpreis:
2 000 HUF

17544.

Rufpreis:
4 000 HUF

Arany János hátrahagyott iratai és levelezése 1. kötet: Versek. Bp.,1888, Ráth Mór. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, aranyozott lapélekkel, kissé kopott borítóval, és gerinccel, névbejegyzéssel.
17545.

Rufpreis:
2 800 HUF

17546.

Rufpreis:
1 000 HUF

17547.

Rufpreis:
1 200 HUF

17548.

Rufpreis:
1 000 HUF

Fekete István: Zsellérek. A Királyi Magyar Egyetem Nyomda regénypályázatának díjnyertes műve. Bp.,é.n. (cca 1945),Kir. M. Egyetemi Nyomda, 334 p. Korabeli félvászon-kötés.
17549.

Rufpreis:
4 000 HUF

Rádió évkönyv 1935. Szerk. Clementis Ervin. (Bp., 1934), Athenaeum. 192 p. Szövegközti képekkel. A ,,felolvasók": Gerevich Tibor, Dutka Ákos, Zsindely Ferenc, Ybl Ervin, Kristóf Károly, Kárpáti Aurél, Sztrókai Kálmán, Hunyady Sándor, Magyar Elek, Császár Elemér,...Kiadói egészvászon kötésben kopásokkal
17550.

Rufpreis:
4 000 HUF

Palya Bea - Weöres Sándor: Psyché. Gyulai Líviusz rajzaival. Dedikált: Bp., 2005. Helikon. CD melléklettel.
17551.

Rufpreis:
3 000 HUF

Kazimir Károly: A népművelő színház. Elvek és Utak. Bp.,1972, Magvető. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. A szerző által dedikált.
17552.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF