Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 253

17517.

Rufpreis:
3 000 HUF

Mircea Eliade: A szent és profán. A vallási lényegről. Ford.: Berényi Gábor. A jegyzeteket írta: Ara-Kovács Attila. Mérleg. Bp., 1999, Európa. Kiadói papírkötés.
17518.

Rufpreis:
1 600 HUF

Roland Barthes: Világoskamra. Jegyzetek a fotográfiáról. Fordította: Ferch Magda. Mérleg. Bp., 1985, Európa. Kiadói papírkötés.
17519.

Rufpreis:
2 400 HUF

17520.

Rufpreis:
2 400 HUF

Rotterdami Erasmus: A balgaság dicsérete. Fordította, a bevezető tanulmányt és a jegyzeteket írta: Kardos Tibor. Bp.,1987, Európa. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
17521.

Rufpreis:
1 000 HUF

Casanova szerelmei. Ford.: Kovács Ilona. Bp., 1998,Seneca-Kéri&Halász. Kiadói kartonált papírkötés.
17522.

Rufpreis:
1 200 HUF

Mózsi Ferenc: Maxiómák. Morvay László illusztrációival. Bp.,1994, Belvárosi. Kiadói kartonált papírkötés. A szerző által dedikált.
17523.

Rufpreis:
1 200 HUF

17524.

Rufpreis:
1 600 HUF

Madách Imre: Az ember tragédiája. Hetedik kiadás. Bp., 1884, Athenaeum. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, kissé kopott borítóval, kissé sérült gerinccel.
17525.

Rufpreis:
2 400 HUF

Eszterhás István: Magyar disputa. Cleveland, 1955, Szerzői kiadás, (Katolikus Magyarok Vasárnapja-ny.) Kiadói papírkötés, foltos borítóval. Emigráns kiadás. Első kiadás. (?)
17526.

Rufpreis:
2 000 HUF

Benedek Elek: Erdélyi népmondák. Magyar Nép Könyvtára 18. sz. Kolozsvár/Cluj, 1926, Minerva, 116 p. Félvászon-kötésben, amatőr módon javított gerinccel, és kötéssel, kissé foltos lapokkal, ceruzás bejelölésekkel, tollas bejegyzéssel.
17527.

Rufpreis:
800 HUF

Arany János összes munkái. VI. köt. Drámai fordítások. Shakspere színműveiből.: A szent-iván-éji álom., Halmlet, dán királyfi., János Király. Bp., 1884, Ráth Mór,6+475+5p. Kiadói dúsan aranyozott, festett egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, kis kopásnyomokkal, a gerinc két vége kopott.
17528.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF