Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 253

Jókai Mór: A három márvány fej. I-II. köt. Regény, kritikával elegy. Bp., 1887, Révai,211+1+187+1 p. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált egészvászon díszkötésben, Gottermayer N. könyvkötő Budapesten, kopott gerinccel, kissé kopott borítóval.
17529.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Ifj. Bartók Béla: Apám életének krónikája. Nagy Muzsikusok Életének Krónikája 16. Bp., 1981, Zeneműkiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
17530.

Rufpreis:
800 HUF

17531.

Rufpreis:
1 000 HUF

Szomjas vakló. 66 vajdasági magyar erotikus népmese. Szerk.: Burány Béla. Bp., 1988, Képzőművészeti Kiadó. Papírkötésben, jó állapotban.
17532.

Rufpreis:
1 000 HUF

A Franklin Kézi Lexikona I-III. Bp., 1911-12. Franklin Társulat. Kiadói szecessziós, aranyozott félbőrkötésben, kopott borítóval.
17533.

Rufpreis:
5 000 HUF

Turul daloskönyv I. kötet. Szerk.: Ifj. Buchner Antal, Luspay Kálmán, Régenhold János. Eger, 1921, Egri Nyomda Rt. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel. +Kurucdalok. Szerk.: Tiboldi József. Pesterzsébet, 1916, Szerzői kiadás, 8 sztl. lev.
17534.

Rufpreis:
1 000 HUF

17535.

Rufpreis:
2 400 HUF

Karinthy Frigyes: Kiadatlan naplója és levelei. Babits Mihály bevezetésével. Sajtó alá rendezte: Ascher Oszkár. Bp.,(1938),Nyugat, 201+3 p.+11 t. (Fekete-fehér fotók.) Első kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, Rudas-kötés, kissé foltos borítóval.
17536.

Rufpreis:
2 000 HUF

Heinrich Heine versei. Helikon Klasszikusok. Vál. Eörsi István. Bp.,1973, Magyar Helikon. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
17537.

Rufpreis:
1 000 HUF

Psota Irén: Szerelmeim, szerelmeim és a tanúk. Bp., 1988, Iris, 189 p. Kiadói papírkötés.+Barabás Tamás: Mezei Mária. Bp.,1988,Officina Nova. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
17538.

Rufpreis:
1 000 HUF

Officina Képeskönyvek 10 kötete:  Höllrigl József: Régi magyar ruhák. (11. köt.); Bárányné Oberschall Magda: Magyar bútorok. (13. köt.); Bárányné Oberschall Magda: Régi magyar vasművesség. (29. köt.) Kádár László: Székely fürdők, székely tájak. (32. köt.); Domanovszky György: Magyar parasztbútor. (38. köt.); Valló István: Győri képeskönyv. (39. köt.); Fehér Géza-Göllner Aladár: Magyarok és bolgárok. (43. köt.); R. Vozáry Aladár: Munkács. (55. köt.); Palotay Gertrúd: Erdély magyar népművészete.; Kőszeghy Elemér: Kassa műemlékei.;+Officina Hungarica 2 német nyelvű kötete:  Makkai László: Siebenbürgische Städte.; Domanovszky György: Steppenvölker und Germanen. Összesen 12 kötet. Bp.,1939-1944, Officina. Kiadói kartonált papírkötés, és kiadói félvászon-kötés (1 db), változó állapotban, 6 kötet gerince sérült, hiányzik, ezek közül 1 kötet kötése sérült, a könyvtest szétvált (Győr), további 4 kötet gerincén kisebb-nagyobb sérülések.
17539.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38

Budapest-Orfeum 1907-1945. Szerk.: Benedek Miklós, Császár Angéla, Szacsvay László. Bp., é. n., Ipari Informatikai Központ Nyomda Főosztálya. Kiadói kartonált papírkötésben, kiadói kissé szakadt papír védőborítóban.
17540.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF