Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 253

Kaljánamalla. Anangaranga, avagy a szerelmi játékok istenének színpada. Ford. Wojtilla Gyula. Würtz Ádám illusztrációival. Bp., 1986, Medicina Könyvkiadó.+ Muhammad an-Nefzawi: Az illatos kert. Erotikus kiadvány. Fordította: Kiss Imre. Töreky Ferenc illusztrációival. Bp., 1983, Medicina. Első kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben, kiadói papír védőborítóban.
17457.

Rufpreis:
1 200 HUF

17458.

Rufpreis:
10 000 HUF

Berzsenyi Dániel: - - munkái. Újra átnézett kiadás, a költő örököseinek megbízásából Toldy Ferencz által. 1-2. köt. (egybekötve). Pesten, 1864. Heckenast. 1 t. (címkép), 192 l.;239 l. 2 sztl. lev. Kiadói, aranyozott egészvászon kötésben, aranyozott lapszélekkel
17459.

Rufpreis:
5 000 HUF

17460.

Rufpreis:
2 800 HUF

17461.

Rufpreis:
2 400 HUF

17462.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
14,38

Magyar Hírmondó sorozat 33 kötete. Benne három két kötetes példánnyal (Ódon Erdély I-II., Régi magyar levelestár I-II., Tudományos gyűjtemény 1817-1841.) Bp.,1979-1988, Magvető. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
17463.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Tolnai Új Világlexikona I-XVIII. kötet.+ pótkötetek. Teljes sorozat!. Budapest, 1926-1930, Tolnai Nyomdai Műintézet és Kiadóvállalat Rt. Kiadói egészvászon kötés, változó, többnyire kissé kopottas állapotban
17464.

Rufpreis:
10 000 HUF

17465.

Rufpreis:
2 000 HUF

17466.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
13,13

Lehel István: Jászai Mari utolsó szerepe. Bp., 1930, Lampel R. (Wodianer F. és Fiai.), 1 t+241+3 p. Kiadói papírkötés.
17467.

Rufpreis:
2 800 HUF

Villon balladái. Faludy György átköltésében. Bp., 1941, Officina. 89 l, 2 lev, 16 korabeli fametszetű illusztrációval. Kiadói, javított gerincű félvászonkötésben
17468.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF