Bücher: Andere kuriositäten Zahl der Lose: 253
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1962283
17469
354
1916135
17470
354
2005820
17471
354
Dante Könyvkiadó Emlékkönyve. 1919-1935. Szerk.: Benedek Marcell. Bp., 1936, Dante. Kiadói illusztrált papírkötés.
2001993
17472
354
Tolnai Új Világlexikona 4 kötete (I,III-IV,VII.) Bp.,1926-1927, Tolnai. Kiadói kopottas egészvászon-kötés.
2001922
17473
354
Szentmihályiné Szabó Mária: Magvetők. Bp.,1943,Singer és Wolfner. Kiadói félvászon-kötés.
2001936
17474
354
Somogyváry Gyula: A hadtest hű marad. Bp.,1943,Singer és Wolfner. Kiadói félvászon-kötésben. 2002026
17475
354
Vegyes könyvtétel, 2 db: Arthur C. Clarke: A gyermekkor vége. Bp.,2008,Metropolis Media. Kiadói papírkötés. Mats Strandberg-Sara B. Elfgren: A kör. Bp.,2012, Geopen. Kiadói kartonált papírkötés. 2001599
17476
354
Fülep Lajos emlékkönyv. Cikkek, tanulmányok, Fülep Lajos életéről és munkásságáról. Szerk.: Tímár Árpád. Bp. 1985, Magvető. fekete-fehér fotókkal. Kiadói aranyozott műbőr kötés, jó állapotban.
2005818
17477
354
Vörösmarty Album. Műmellékletek nélküli, népszerű kiadás. Bp.,1909, Wodianer F. és Fiai, 240 p.+ 5 t. A lapok tetején szecessziós könyvillusztrációkkal. Nemes Mihály, Belloni László, és Homicsko A. egészoldalas illusztrációival. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, kopott borítóval, hiányzó hátsó szennylappal.
2001601
17478
354
2004962
17479
354
2004672
17480
354
Ottlik Károly: Protokoll. Viselkedéskultúra a mindennapok gyakorlatában. Budapest, 1994, Protokoll '96 Kft. Kiadói kemény papírkötés. Jó állapotban.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF