Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 253

17433.

Rufpreis:
2 400 HUF

Benedek Marcell (szerk.): Irodalmi lexikon. Budapest , 1927, Győző Andor Kiadása. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben
17434.

Rufpreis:
2 800 HUF

József Attila: Döntsd a tőkét, ne siránkozz. Bp.,1980,,Akadémiai Kiadó. Kiadói papírkötés, kiadói mappában. Hasonmás kiadás. Szabolcsi Miklós-Tasi József: Egy verseskönyv születése c. tanulmányával.
17435.

Rufpreis:
800 HUF

Papp József: Eötvös Loránd University. Bp.,1979,ELTE,(Egyetemi Nyomda), 79 p. Angol nyelven. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói egészvászon-kötés.
17436.

Rufpreis:
1 000 HUF

Tormay Cecile: Az ősi küldött. I-III. kötet: I. kötet: A csallóközi hattyú. II. kötet: A túlsó parton. III. kötet.: A fehér barát. Bp.,1934-1937, Genius. Első, teljes kiadás. A kötést Jaschik Álmos tervezte. Kiadói aranyozott, illusztrált egészvászon-kötésben, kopott gerincekkel, az I. kötet gerincén apró lyukkal, a III. kötet kissé foltos borítóval, ex libris-szel.
17437.

Rufpreis:
4 000 HUF

17438.

Rufpreis:
1 200 HUF

17439.

Rufpreis:
1 000 HUF

17440.

Rufpreis:
6 000 HUF

17441.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

17442.

Rufpreis:
1 200 HUF

A szegények orvosa: Batthyány-Strattmann László. Eisenstadt (Kismarton), 1978, Prugg Verlag. Harmadik kiadás. Kiadói papírkötés.
17443.

Rufpreis:
1 600 HUF

17444.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF