Bücher: Andere kuriositäten Zahl der Lose: 253
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1966203
17433
354
1976730
17434
354
Benedek Marcell (szerk.): Irodalmi lexikon. Budapest , 1927, Győző Andor Kiadása. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben
1952601
17435
354
József Attila: Döntsd a tőkét, ne siránkozz. Bp.,1980,,Akadémiai Kiadó. Kiadói papírkötés, kiadói mappában. Hasonmás kiadás. Szabolcsi Miklós-Tasi József: Egy verseskönyv születése c. tanulmányával. 1953648
17436
354
Papp József: Eötvös Loránd University. Bp.,1979,ELTE,(Egyetemi Nyomda), 79 p. Angol nyelven. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói egészvászon-kötés.
1932129
17437
354
Tormay Cecile: Az ősi küldött. I-III. kötet: I. kötet: A csallóközi hattyú. II. kötet: A túlsó parton. III. kötet.: A fehér barát. Bp.,1934-1937, Genius. Első, teljes kiadás. A kötést Jaschik Álmos tervezte. Kiadói aranyozott, illusztrált egészvászon-kötésben, kopott gerincekkel, az I. kötet gerincén apró lyukkal, a III. kötet kissé foltos borítóval, ex libris-szel.
1932052
17438
354
1926797
17439
354
1916298
17440
354
1915678
17441
354
1950568
17442
354
Áprily Lajos: Versek. Első kiadás! Bp.,[1924], Athenaeum, 90 p. Kiadói egészvászon-kötésben, kijáró, sérült lapokkal, kissé viseltes állapotban. 1989760
17443
354
A szegények orvosa: Batthyány-Strattmann László. Eisenstadt (Kismarton), 1978, Prugg Verlag. Harmadik kiadás. Kiadói papírkötés. 1875862
17444
354
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF