Bücher: Andere kuriositäten Zahl der Lose: 253
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1947371
17409
354
4600
1962426
17410
354
Illyés Gyula: Naplójegyzetek. 1946-1960. Vál., szerk., sajtó alá rendezte: Illyés Gyuláné. Bp.,1987,Szépirodalmi. Kiadói egészvászon-kötésben.+Fodor Ilona: Szembesítés. Illyés Gyula életútja Párizsig. Bp.,1975,Magvető. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
1966357
17411
354
E.E. Kisch:Kalandozások öt világrészben Bp., 1954. Szépirodalmi Félvászon kötésben
1965295
17412
354
Kisfaludy Károly víg beszélyei. Olcsó Könyvtár. Bp.,1910, Franklin, 215+1 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
1960126
17413
354
15000
Kosztolányi Dezső összegyűjtött munkái I-XII. kötet: Esti Kornél. Édes Anna. Néro, a véres költő. Aranysárkány. A rossz orvos. Pacsirta. Tengerszem. Bölcsőtől a koporsóig. Próza. Összegyűjtött költeményei I-II. kötet. Idegen költők anthológiája I-II. kötet. Bp., 1936-1937, Révai. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
1884871
17414
354
Francesco Petrarca: Daloskönyve. Rime scelte. Sárközi György fordítása. Bp.,1957, Európa. Magyar-olasz kétnyelvű kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, jó állapotban.
1659660
17415
354
1990018
17416
354
(Eötvös József, Báró): A házasulók. [Színmű.] Írta B. E. J. Pesten, 1833. Hartleben. [4] + 119 + [1] p. Első kiadás. Litografált címlappal, kötés nélkül 1990015
17417
354
2200
(Matkovich Pál) Bús vitéz: Árnyképek. Elbeszélések. Pest, 1871, Athenaeum. 1 lev., 201 l. Fűzve
2003837
17418
354
Benedek Marcell: Bevezetés az olvasás művészetébe. Új, átdolgozott kiadás. Bp., 1937, Dante. Kiadói kissé sérült papírkötésben 2003841
17419
354
2200
Monumenta literarum. A világirodalom kisebb remekművei legkiválóbb műfordítóink új fordításaiban. Szerk.: Király György. 1. sorozat. Bp., 1982, Magvető. Az 1921-1922. évi kiadás (Gyoma, Kner) hasonmás kiadása. Papírkötésben, 5 db
2003835
17420
354
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF