Könyvesn Tóth Kálmán: A Thököly árvák. A borító Végh Gusztáv munkája. p., é.n.,Légrády. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, pár kijáró lappal.
Barcsay Ábrahám költeményei. Magyar Irodalmi Ritkaságok 25. sz. Bp.,(1933), Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, intézményi bélyegzővel.
Csíki Gergely: A nagyratermett. Vígjáték három felvonásban. Olcsó Könyvtár. 748-751. sz. Bp.,1891, Franklin, 175 p. Kiadói papírkötésben, laza, kissé sérült fűzéssel.
Irodalmi almanach. Dr. Jókai Mór előszavával. Bp. (1897. Ország-Világ). Többek között Krúdy Gyula (Régesrégen) és Molnár Ferenc (A csók) első közlésű írásaival. Számos képpel Kiadói, kopott egészvászon kötésben
Balázs Béla: Halálos fiatalság. Dráma. Gyoma, 1917, Kner Izidor, 127 p. Első kiadás. Átkötött kopott félvászon-kötés, az első előzéklap és az utolsó lap foltos.
Hornyák Géza: Maróti veszedelem és egyéb elbeszélések. Gyöngyös, 1905, Sima Dávid Könyvnyomdája, 103+1 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, két kijáró lappal. Ritka! A szerző által dedikált.