Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 253

17505.

Rufpreis:
2 800 HUF

17506.

Rufpreis:
1 000 HUF

Az Európai Irodalom Kincsesháza sorozat 5 kötete:   A német irodalom kincsesháza. Szerk.: Keresztury Dezső.; A francia irodalom kincsesháza. Szerk.: Illyés Gyula.; Az olasz irodalom kincsesháza. Szerk.: Ruzicska Pál. A bevezetést írta: Villani Lajos.; Az orosz irodalom kincsesháza. Szerk.: Trócsányi Zoltán.; Az angol irodalom kincsesháza. Szerk.:Halász Gábor.; Bp.,é.n.,Athenaeum. Kiadói félvászon-kötés, egészvászon-kötés, és átkötött félvászon-kötés.
17507.

Rufpreis:
4 000 HUF

A magyar ipar almanachja. Főszerk.: Dálnoki-Kováts Jenő. Bp., 1929, Magyar Ipar Almanachja Kiadóhivatala. Díszes, kicsit piszkos vászonkötésben.
17508.

Rufpreis:
2 000 HUF

Marx - Engels: Kommunista kiáltvány. Bp., [1948], Népszava. Tűzött papírkötésben, jó állapotban. + 2 db kisplakát
17509.

Rufpreis:
1 200 HUF

Rákosi Viktor: Utazás a Holdba és egyéb történetek. Bp., 1910, SInger és Wolfner. Kiadói festett, egészvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
17510.

Rufpreis:
3 000 HUF

Madách Imre: A civilizátor. Komédia Aristophanes Modorában. Győry Miklós rajzaival. Hungária könyvek 12. Bp., 1946, Hungária ny. Egészvászon kötésben, papír védőborítóval. Sorszámozott,  Győry Miklós illusztrátor által dedikált példány!
17511.

Rufpreis:
5 000 HUF

Babits Mihály: Halálfiai. Bp., 1981. k.n. Az utószót írtó Téglás János dedikálásával. Egészvászon kötés, papír védőborítóval.
17512.

Rufpreis:
1 200 HUF

17513.

Rufpreis:
800 HUF

Boccaccio, Giovanni: Dekameron. Fordította: R. Vay József. I-III. köt. A verseket Radó Antal fordította. Bp., [1931], Könyvkedvelők, (Franklin-ny.), 333 p.+18 t.; 309 p.+24 t.;294 p.+18 t. A mű illusztrációi a François Boucher, Charles Eisen és Hubert François Gravelot rézmetszeteivel és könyvdíszeivel 1757-ben megjelent londoni Boccaccio-kiadás után készültek. Kiadói papírkötés, a borítókon műanyag védőfólia, a borítók kopottak, a II. kötet borítója és kötése szakadt, sérült, a III. kötet borítója sérült, viseltes, elvált a kötésétől, de belül jó állapotban.
17514.

Rufpreis:
2 400 HUF

17515.

Rufpreis:
800 HUF

Erdős Tivadar: Az összes hangszerek ismertetése. (Hangszereléstan.) Konzervatóriumok, tanítóképző intézetek és a zenekedvelő nagyközönség számára. Az orgona-változatok részletes ismertetése. Besztercebánya, 1909, Havelka József, 111+5 p. Kiadói papírkötés. Felvágatlan példány, szép állapotban!
17516.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF