Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 253

18508.

Rufpreis:
1 600 HUF

18509.

Rufpreis:
3 000 HUF

18510.

Rufpreis:
1 800 HUF

18511.

Rufpreis:
1 800 HUF

18512.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

18514.

Rufpreis:
1 400 HUF

18515.

Rufpreis:
1 600 HUF

18516.

Rufpreis:
1 400 HUF

18517.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

18519.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

18520.

Rufpreis:
800 HUF

Kisfaludy Károly versei. Magyar Remekírók. Bp., 1878, Franklin, 240 p. Hatodik kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, aranyozott lapélekkel, a képtábla és az elülső szennylap hiányzik, kissé foltos borítóval.
18521.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF