Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 253

Gergely Sándor: Hidat vernek. Bp., 1927, szerzői. Sérült gerincű papírkötésben.
17553.

Rufpreis:
800 HUF

17554.

Rufpreis:
800 HUF

17555.

Rufpreis:
1 000 HUF

Loósz Vera -- Gálfalvi István: Szerencsekönyv. Bp., é. n., Fortuna Reklámügynökség -- Képzőművészeti Kiadó. Részben elváló papírkötésben, jó állapotban. + sorsjegyek
17556.

Rufpreis:
1 000 HUF

Soós Zoltán: Gorombakovácsok. Bp., 1966, Magvető. A szerző dedikációjával. Vászonkötésben, jó állapotban.
17557.

Rufpreis:
1 200 HUF

17558.

Rufpreis:
1 200 HUF

Molnár H. Lajos: Volt egyszer egy udvar. Bp.,é.n, Szépírás. Kiadói papírkötés. A szerző által dedikált.
17559.

Rufpreis:
1 200 HUF

Garay János munkái. Sajtó alá rendezte és bevezetéssel ellátta: Ferenczi Zoltán. Bp.,1902, Franklin. Kiadói aranyozott szecessziós egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés.
17560.

Rufpreis:
800 HUF

Tormay Cécile: Emberek a kövek között. Bp., 1917, Franklin. Második kiadás. Átkötött félvászon-kötés.
17561.

Rufpreis:
2 800 HUF

"Planeta" nagy képes álmoskönyve. Összeáll.: Csízió. Bp., é. n., Planeta Népirodalmi Vállalat. Sérült papírkötésben. + 1 pakli modern, 32 lapos cigány jóskártya
17562.

Rufpreis:
2 000 HUF

Zalán Vince: Gaál István krónikája. Bp., 2000. Osiris. ajándékozási bejegyzéssel. Kiadói kartonálásban
17563.

Rufpreis:
3 000 HUF

Tóth Béla: Szájrul-szájra. A magyarság és szálló igéi. Bp., 1907, Athenaeum. Harmadik, javított és bővített kiadás. Kiadói festett, aranyozott egészvászon-kötésben, pirosra festett lapszélekkel.
17564.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF