Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 253

Tóth Béla: Mendemondák. A világtörténet furcsaságai. Bp., 1907, Athenaeum. Harmadik kiadás. Kiadói festett, aranyozott egészvászon-kötésben, pirosra festett lapszélekkel, kopottas borítóval, kissé sérült gerinccel, de belül jó állapotban.
17565.

Rufpreis:
2 000 HUF

Breszt Borisz: Dévay Miklós deák krónikája Nagyságos gyarmathy Balassi Bálint úr viszontagságos életéről, vitézi tetteiről, és hősi haláláról. Dedikált. Bp., 1974, Magvető. Egészvászon kötésben, papír védőborítóval.
17566.

Rufpreis:
2 400 HUF

Tóth Béla: Magyar ritkaságok. Curiosa Hungarica. Képekkel és hasonmásokkal. Bp., 1899. Athenaeum, X+329+2 p. Első kiadás. Kiadói egészvászon borítóban, kopott borítóval.
17567.

Rufpreis:
3 000 HUF

Vlagyimir Majakovszkij: Erről. Fordította, az utószót és a jegyzeteket írta: Szilágyi Ákos. Az illusztrációk Rodcsenko fotómontázsai. Bp.,1984, Helikon. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. Számozott (1500/1367.) példány.
17568.

Rufpreis:
1 200 HUF

Petrőczi Éva: Ez is történelem. Bp.,1987,Szépirodalmi. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. A szerző által dedikált.
17569.

Rufpreis:
800 HUF

18500.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25

18501.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

18502.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

18503.

Rufpreis:
4 000 HUF

18504.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

18506.

Rufpreis:
3 000 HUF

18507.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF