Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 296

Lukácsy András: Népek játékai. Bp., 1964. Móra. Egészvászon kötésben,
17645.

Rufpreis:
800 HUF

Bárány Tamás: Velünk kezdődik minden. Dedikált!  Bp., 1969. Magvető. Kiadói kartonálásban, alul  ázott.
17646.

Rufpreis:
1 000 HUF

Paur Ödön (szerk.): gazdák Biztosító szövetkezete emlékalbuma. Bp., 1914, Sokszorosító Ipar Rt. Újrakötött egészvászon kötés, jó állapotban.
17647.

Rufpreis:
3 000 HUF

17648.

Rufpreis:
1 600 HUF

Fővárosi Alkalmazottak Nemzeti Szövetsége Oktatóosztályának tíz esztendeje. 1925-1935. Szerk.: Dausz Gyula. Bp.,(1936), Fővárosi Alkalmazottak Nemzeti Szövetsége Oktatóosztálya, 38+2 p.+ 6 t. (fekete-fehér képtáblák.) Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben.
17649.

Rufpreis:
1 000 HUF

17650.

Rufpreis:
1 000 HUF

17651.

Rufpreis:
1 000 HUF

17652.

Rufpreis:
1 200 HUF

17653.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

17654.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

17655.

Rufpreis:
2 000 HUF

17656.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF