Tamási Áron: Játszi remény. Bp., 1961, Szépirodalmi. A szerző (?) által írt sorokkal (aláírás nélkül!), Kisfaludy András (1950- ) rendező és mások aláírásaival. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
Csík Gergely: A jóslat. Vígjáték öt felvonásban. A Magyar Akadémia 1875-ki Teleky-pályázatán, 100 arany jutalmat nyert mű. Bp.,1879, Tettey Nándor és Társa, 132 p. Második kiadás. Átkötött félvászon-kötés.
József Attila összes versei és műfordításai. Sajtó alá rendezte Bálint György. Pérely Imre festőművész rajzaival. Bp,. én., Cserépfalvi,(Nagy Sándor-ny.,) 544 p. Kiadói javított gerincű félvászon-kötés, a lapéleken folttal.
Morvay Gyula: Falu a havasok alatt. A papírborító illusztrációját Repcze János készítette. Bp.,[1941],Athenaeum. Kiadói félvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, a papírborítón kis szakadással, laza fűzéssel.
Toldy István: A jezsuiták Magyarországon és egyebütt. Első kiadás! Bp., 1873. Athenaeum. 471p. Korabeli aranyozott gerincű kopottas félvászon kötésben. Ritka!
Magyar Gaudeamus. Régi magyar diákdalok. Gyűjt.: Bevilaqua Béla. Bp., 1932, Mefhosz. Kissé kopott tűzött papírkötésben. + 5 db egyéb zenei kisnyomtatvány