https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Bücher: Andere kuriositäten Zahl der Lose: 296
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
1910416
17669
346
0
800
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Albisy Katalin: Kova Gyuri és társai. Elbeszélesek. Bp.,1902, Rákosi Jenő. Átkötött kopottas félvászon-kötés, foltos.
Das Lot is nicht erreichbar
1929391
17670
346
0
800
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Schack Béláné: Azokkal, akik sírnak. Bp., 1916, Hornyánszky. Papírkötésben, jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
1929389
17671
346
0
800
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Gergely Sándor: Hidat vernek. Bp., 1927, szerzői. Sérült gerincű papírkötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1897565
17672
346
0
800
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Lavrenyov, Borisz: Amerika hangja. Bp., é. n., Új Magyar Könyvkiadó. Papírkötésben, jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
1910396
17673
346
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Magyar népballadák és románcok. Vargha Gyula bevezetésével. Élő Könyvek - Magyar Klasszikusok. XL. kötet. Bp., é.n., Franklin. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval.
Das Lot is nicht erreichbar
1646905
17674
346
0
1200
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Arany János Kapcsos Könyve. Bp., 1982, Magyar Helikon-Akadémiai Kiadó. Harmadik kiadás. Hasonmás kiadás. Kiadói egészműbőr kötés, réz kapoccsal.
Das Lot is nicht erreichbar
1642466
17675
346
0
800
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Bognár Cecil: Mi és mások. A mindennapi élet lélektana. Bp.,1944, Kir. Magyar Egyetemi Nyomda. III. kiadás. Kiadói félvászon-kötés.
Das Lot is nicht erreichbar
1646884
17676
346
0
800
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
A mai kor vallása. Eszter médium által írta: Névtelen Szellem. Negyedik kiadás. Bp. 1940 Urbányi István. Aranyozott egészvászon kötésben. 1909301
17677
346
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Wéber Mihály: Szónoklattan. Népszava kiadás. + Próza és vers. Gyakorlókönyv kezdő színésznövendékek részére. Bp., 1930. Athenaeum. Kiadói papírkötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1936712
17678
346
0
900
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
David C. Korten: Tőkés társaságok világuralma. Bp., 1996, Magyar Kapu Alapítvány EKF Hálózat. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
1427759
17679
346
0
1200
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Radnai Rezső: Aesthetikai törekvések Magyarországon 1772-1817. Bp., 1889, Franklin. Félvászon kötésben, jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
1427789
17680
346
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Báró Eötvös József munkáiból. S. a. r.: Vojnovich Géza. 1. köt.: Szépirodalmi művek. Bp., 1905, Franklin (Magyar remekírók 30.). Díszes szecessziós vászonkötésben, jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse