Bücher: Andere kuriositäten Zahl der Lose: 296
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1427725
17657
346
Strindberg Ágost: Egy lélek fejlődése . 2-4., 6-9. köt. Bp., é. n., Dick Manó. Későbbi félvászon kötésben, jó állapotban.
1550665
17658
346
Mikszáth Kálmán: Az én kortársaim. 1. köt. Bp., 1908, Révai. Bán Willy (?-1945) filatéliai szakíró ex librisével. Kissé foltos, díszes vászonkötésben.
1925536
17659
346
Móricz Zsigmond: Regények. I-V. Bp.,1975-1977 Szépirodalmi. Kiadói egészvászon-kötés. +Arany János összes költeményei I-III. kötet. Bp., 1956, Szépirodalmi. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott, kissé foltos borítóval.
1941511
17660
346
G. Fábri Zsuzsa: Látogatóban. Bp., 2017, Digitalpress. A szerző által Gacs Gábor (1930- ) grafikus részére dedikálva. Papírkötésben, jó állapotban.
1919465
17661
346
1919390
17662
346
1646800
17663
346
Croiset Maurice: A görög eposz története. I-II. Bp., 1897-98. MTA. 352+429 p. A második átnézett és bővített kiadás után fordította Kempf József. Kiadói piros,aranyozott, vaknyomásos egészvászon kötésben. Jó állapotban. 1646949
17664
346
Németh László - Szerdai fogadónap. 1-2. köt.[Bp. 1939]. Franklin. Első kiadás. Kiadói egészvászon kötésben.
1948159
17665
346
Faludy György: Pokolbeli víg napjaim után. Bp., 2000, Magyar Világ. Kartonált papírkötésben, jó állapotban. 1550584
17666
346
1382309
17667
346
1761316
17668
346
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF