Bücher: Andere kuriositäten Zahl der Lose: 296
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1961736
17705
346
Larousse Szimbólumok lexikona. Bp., 2009. Saxum Kiadó, Kiadói kartonálásban 1371090
17706
346
Rátonyi Róbert: Az operett csillagai I. Bp., 1967, Színháztudományi Intézet. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
1961902
17707
346
Medvigy Endre: A Kelet népe 1935-42. Bp., 1986, Kossuth. Kiadói kartonált papírkötés, a borító háta kopott.
1961676
17708
346
Schneider Izabella 2 műve: Rablómesék. Bp., 1999, Szerzői kiadás. Kiadói papírkötés. A szerző által dedikált. Énteő Mitiők. Bp., 1998, Szerzői kiadás. Kiadói papírkötés. + Dvorzsák Titusz: Történetek múltidőben Bp.,2000, KönyvKiadó. Kiadói papírkötés. Schneider Izabella előszavával. Schneider Izabella dedikációjával.
1961672
17709
346
Majoros Sándor 3 műve, a szerző által dedikáltak. Tranzitszálló. Két kisregény. Bp.,2009, Magyar Napló. Kiadói papírkötés. Emberrel esik meg. Válogatott új novellák. Bp., 2007, Timp. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. Meghalni Vukovárnál. Bp.,2003, Timp. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
1962426
17710
346
1963423
17711
346
3 db Mikszáth-tal kapcsolatos kötet: Elkallódott írások (Bp., 1936); Rubinyi: Mikszáth Kálmán élete és művei (Bp., 1917); Emlékezések, tanulmányok (Bp., 1914). Különféle kötésekben, jó állapotban.
1598001
17712
346
Endrődi Sándor összegyűjtött költeményei. 1-4. köt. Bp., 1898, Athenaeum. Díszes vászonkötésben, jó állapotban.
1184057
17713
346
Mányoki Endre (szerk.): Veszprém. Antológia 1981. Veszprém Megyei Tanács Művelődési Osztálya. Kiadói papírkötés, képekkel illusztrált, enyhén kopott állapotban.
1350984
17714
346
1966357
17715
346
1965295
17716
346
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF