Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 296

Vegyes könyv tétel: Brehm, Jókai sorozat, Tolnai világtörténet és más háború előtti könyvek
17609.

Rufpreis:
1 000 HUF
31

2 db könyv - A szépség szíve. Régi kínai esztétikai írások. Bp., 1984, Európa. + Bacon, Francis: Esszék avagy tanácsok az okos és erkölcsös életre. Bp., 1987, Európa. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
17610.

Rufpreis:
1 400 HUF

Dedikált könyv-gyűjtemény. Magyar költők és írók 1945-2000 között megjelent kötetei, nagyrészt Takács Tibor (1927-2014) költő, újságíró részére dedikálva, többek között: Bartis Ferenc, Sarusi Mihály, Kassai Franciska, Várkonyi EndrePéter László, Kállai R. Gábor, Turi Tímea, Dancs Rózsa, Polner Zoltán, stb. Mind különböző. Összesen 30 db
17611.

Rufpreis:
10 000 HUF

A mi nótáink. Szerk.: Alvári Ferenc. Sajtó alá rendezte Dr. Földesi János. Bohóczki József rajzaival. Miskolc, 1980, Nehézipari Műszaki Egyetem Bányamérnöki Kar Hagyomápolási Bizottsága. Kiadói tűzött papírkötés.
17612.

Rufpreis:
1 000 HUF

Madách Imre: Az ember tragédiája. Zichy Mihály rajzaival. Bp., 1960, Magyar Helikon. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, kissé dohos.
17613.

Rufpreis:
1 000 HUF

17614.

Rufpreis:
1 000 HUF

Adam LeBor: Budapest Protokoll. Fordította: H. Kovács Mária. Bp., 2010, Agave. Kiadói papírkötésben. A szerző által dedikált.
17615.

Rufpreis:
2 800 HUF

17616.

Rufpreis:
2 800 HUF

Albert Györgyi-Kőháti Zsolt-Marschall Éva-Molnár Gál Péter: Garas. Bp., é.n., Duna International. Kiadói kartonált papírkötés.
17617.

Rufpreis:
1 000 HUF

Györkösy Alajos (szerk.): Latin-magyar szótár.  Bp., 1963, Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon kötés, jó állapotban.
17618.

Rufpreis:
1 000 HUF

Ráth-Végh István: Magyar kuriózumok. Bp.,(1934),Rózsavölgyi, 272 p.+ 8t. Korabeli átkötött egészbőr-kötés, kopott, kissé sérült gerinccel, a gerincen címkével.
17619.

Rufpreis:
1 000 HUF

Plutarchos: Párhuzamos életrajzok. IV. kötet. Fordította: Dr. Kacskovics Kálmán. Bp., 1900, Pallas-ny., 543 p. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, kijáró elülső szennylappal és előzéklappal, volt könyvtári példány.
17620.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF