Dictionar Romin-Maghiar. Román-magyar szótár. Szerk.: Kelemen Béla. (Bukarest), 1957, Editura Stiintifica. Román és magyar nyelven. Átkötött egészvászon-kötés, a címlap és pár lap javított, kissé foltos.
Dr. Kacziány Géza: A női szépség a festőművészetben. A Pesti Napló előfizetőinek készült kiadás. Budapest, é.n. [1913], Pesti Napló, Stephaneum nyomása. Kiadói díszített egészvászon kötésben, számos fekete-fehér, illetve színes képpel, belső címlap és egy-két lap kijár.
Harminc év 1877-1907. A "Budapest" jubileumi albuma. Írták a "Budapest" volt és jelenlegi munkatársai. Budapest,[1907], Wodianer F. és Fiai Műintézete. Gazdag szövegközti és egészoldalas képanyaggal illusztrálva. Kiadói festett, aranyozott, szecessziós egészvászon-kötésben javított gerinccel, közepes állapotban
Dabas Tibor: Álmok őszi álmon. Bp., 1941, Művészek, Írók és Kutatók Szövetkezete. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés. Jó állapotban. A szerző, Dabas Tibor által Harasztos Albert szerkesztő, író, újságírónak dedikált példány.
Rédey Mária: Kassainé ifjasszony. Jászai Mari és Kassai Vidor szerelmi regénye. Kiadatlan levelek és napló alapján írta Rédey Mária. Bp., 1935, Nyugat. Kiadói félbőr kötésben, kissé kopottas gerinccel. Jó állapotban.
Cseres Tibor: Here-báró, Ember fia és farkasa, Fekete rózsa. Bp., 1982. Szépirodalmi . A szerző dedikációjával! Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
Marcuse, Herbert: Ész és forradalom. Hegel és a társadalomelmélet keletkezése. Bp., 1982, Gondolat. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.