Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 296

17633.

Rufpreis:
1 000 HUF

Dr. Kacziány Géza: A női szépség a festőművészetben. A Pesti Napló előfizetőinek készült kiadás. Budapest, é.n. [1913], Pesti Napló, Stephaneum nyomása. Kiadói díszített egészvászon kötésben, számos fekete-fehér, illetve színes képpel, belső címlap és egy-két lap kijár.
17634.

Rufpreis:
2 000 HUF

Harminc év 1877-1907. A "Budapest" jubileumi albuma. Írták a "Budapest" volt és jelenlegi munkatársai.  Budapest,[1907], Wodianer F. és Fiai Műintézete. Gazdag szövegközti és egészoldalas képanyaggal illusztrálva. Kiadói festett, aranyozott, szecessziós egészvászon-kötésben javított gerinccel,  közepes állapotban
17635.

Rufpreis:
3 000 HUF

Dabas Tibor: Álmok őszi álmon. Bp., 1941, Művészek, Írók és Kutatók Szövetkezete. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés. Jó állapotban. A szerző, Dabas Tibor által Harasztos Albert szerkesztő, író, újságírónak dedikált példány.
17636.

Rufpreis:
3 000 HUF

Laczkó Géza: Körösi Csoma Sándor. Szeged, 1942, Szeged Városi Nyomda és Könyvkiadó Rt. Kiadói papírkötés.
17637.

Rufpreis:
1 200 HUF

Rédey Mária: Kassainé ifjasszony. Jászai Mari és Kassai Vidor szerelmi regénye. Kiadatlan levelek és napló alapján írta Rédey Mária. Bp., 1935, Nyugat. Kiadói félbőr kötésben, kissé kopottas gerinccel. Jó állapotban.
17638.

Rufpreis:
2 000 HUF

Győry Dezső: Magyar hegyibeszéd. Bp., 1940, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói papírkötés.
17639.

Rufpreis:
1 000 HUF

Palásti László: Létszám 212 fő. Vidám regény a szudáni lándzsások életéből. Bp., 1941, Kis Gyula és Tsa Törekvés Nyomda. Papírkötésben, jó állapotban.
17640.

Rufpreis:
2 000 HUF

Cseres Tibor: Here-báró, Ember fia és farkasa, Fekete rózsa. Bp., 1982. Szépirodalmi . A szerző dedikációjával! Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
17641.

Rufpreis:
3 000 HUF

17642.

Rufpreis:
1 000 HUF

Marcuse, Herbert: Ész és forradalom. Hegel és a társadalomelmélet keletkezése. Bp., 1982, Gondolat. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
17643.

Rufpreis:
1 000 HUF

Kunszabó Ferenc: Éjféli hajnal. Dedikált. Bp., 1984. Magvető. Egészvászon kötésben, papír védőborítóval
17644.

Rufpreis:
1 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF