Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 296

17681.

Rufpreis:
1 400 HUF

Juristowski Miklós: Vén diófák árnyékában. -- fantasztikus regénye. Első kiadás. Bp., 1935. magyar Szépirodalmat Pártolók Egyesülete. Egészvászon védőborítóval.
17682.

Rufpreis:
1 000 HUF

17683.

Rufpreis:
1 000 HUF

Hemingway, Ernst: Az öreg halász és a tenger. Fordította: Ottlik Géza. Kondor Béla egészoldalas illusztrációval. Bp., 1962, Magyar Helikon. Kiadói félbőr-kötésben, kissé kopott, kissé foltos borítóval. Megjelent 2050 példányban.
17684.

Rufpreis:
3 000 HUF

Spiró György: Kőbéka. (Mesély.) Bp.,2017,Magvető. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban. A szerző által dedikált.
17685.

Rufpreis:
4 000 HUF

Goethe, Johann Wolfgang: Költészet és valóság. 1965, Magyar Helikon. Kiadói egészbőr kötés, kiadói műanyag védőborítóval, kötéstábla belső oldalán egykori beragasztás nyomával. Számozott (1000/209.) példány.
17686.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Goethe: Római elégiák. Max Schwimmer rajzaival. Bp.,1958, Magyar Helikon. Kiadói selyemkötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban. Számozott (1420/1127.) példányban.
17687.

Rufpreis:
2 400 HUF

Paulo Coelho: Az alkimista. Fordította: Simkó György, Piros Ákos. Bp.,2007,Athenaeum 2000. Kiadói kartonált papírkötés.
17688.

Rufpreis:
2 400 HUF

17689.

Rufpreis:
800 HUF

1943-1944 Nemzeti Könyvtár 5 kötete:  Ady Endre: Ifjú szívekben élek. (113. sz.), Jankovich Ferenc: Forr a világ. (109-110. sz.), Asztalos Miklós: És seregek támadtak. (115. sz.), Bibó Lajos: A láp. (114. sz.), Ijjas Antal: Pázmány a nemzetpolitikus. (111-112. sz.) Bp., Stádium. Kiadói papírkötés, változó állapotban, kissé kopott borítókkal.
17690.

Rufpreis:
800 HUF

17691.

Rufpreis:
1 000 HUF

17692.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF