Hemingway, Ernst: Az öreg halász és a tenger. Fordította: Ottlik Géza. Kondor Béla egészoldalas illusztrációval. Bp., 1962, Magyar Helikon. Kiadói félbőr-kötésben, kissé kopott, kissé foltos borítóval. Megjelent 2050 példányban.
Goethe, Johann Wolfgang: Költészet és valóság. 1965, Magyar Helikon. Kiadói egészbőr kötés, kiadói műanyag védőborítóval, kötéstábla belső oldalán egykori beragasztás nyomával. Számozott (1000/209.) példány.
Goethe: Római elégiák. Max Schwimmer rajzaival. Bp.,1958, Magyar Helikon. Kiadói selyemkötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban. Számozott (1420/1127.) példányban.
1943-1944 Nemzeti Könyvtár 5 kötete: Ady Endre: Ifjú szívekben élek. (113. sz.), Jankovich Ferenc: Forr a világ. (109-110. sz.), Asztalos Miklós: És seregek támadtak. (115. sz.), Bibó Lajos: A láp. (114. sz.), Ijjas Antal: Pázmány a nemzetpolitikus. (111-112. sz.) Bp., Stádium. Kiadói papírkötés, változó állapotban, kissé kopott borítókkal.