8 db Fekete István könyv: 21 nap, Rózsakunyhó, Ballagó idő, Csend, Bogáncs, Hajnal Badányban, Tüskevár, Téli berek. Kötetenként változó kötésben és állapotban.
Fekete István: Ballagó Idő. Életrajzi regény Würz Ádám rajzaival. Első kiadás! Bp., 1970. Móra. Kiadói egészvászon kötésben, Ajándékozási bejegyzésekkel
Scossa Dezső: Amor Verus. "Könyves Kálmán" Regénytára. Pataky László eredeti rajzaival. Bp., 1893, "Könyves Kálmán". Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, Leszik-kötés, festett lapélekkel, kissé kopott borítóval, az elülső szennylap belsején, és az utolsó lap hátoldalán rajzzal.
Karinthy Frigyes: Tanár úr kérem. Márai Sándor előszavával. Vértes Marcell rajzaival. Bp.,1944,Új Idők (Singer és Wolfner). Második kiadás. Kiadói félvászon-kötésben, kissé kopott borítóval.
Márai Sándor 3 műve: A gyertyák csonkig égnek., Eszter hagyatéka.,Sirály. Bp., 1943-1946, Révai. Kiadói félvászon-kötésben, kissé kopott borítókkal, az egyik gerinc sérült, egy szennylapon szakadással.