Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 296

Bencsik Gábor: Cigányokról. Bp., 2008, Magyar Mercurius. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
17597.

Rufpreis:
4 000 HUF

8 db Fekete István könyv: 21 nap, Rózsakunyhó, Ballagó idő, Csend, Bogáncs, Hajnal Badányban, Tüskevár, Téli berek. Kötetenként változó kötésben és állapotban.
17598.

Rufpreis:
3 000 HUF
15

Fekete István: Hu. Csergezán Pál rajzaival. Bp.,1966, Móra. Első kiadás. Kiadói festett egészvászon kötés. Volt könyvtári példány
17599.

Rufpreis:
3 000 HUF

Fekete István: Ballagó Idő. Életrajzi regény Würz Ádám rajzaival. Első kiadás! Bp., 1970. Móra. Kiadói egészvászon kötésben, Ajándékozási bejegyzésekkel
17600.

Rufpreis:
1 000 HUF

Szentmihályi Szabó Péter: Nostradamus Hungaricus avagy Nostradamus jóslatai Magyarországról. Bp.,1996, Aqua. Kiadói papírkötés.
17601.

Rufpreis:
1 000 HUF

17602.

Rufpreis:
1 800 HUF

Scossa Dezső: Amor Verus. "Könyves Kálmán" Regénytára. Pataky László eredeti rajzaival. Bp., 1893, "Könyves Kálmán". Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, Leszik-kötés, festett lapélekkel, kissé kopott borítóval, az elülső szennylap belsején, és az utolsó lap hátoldalán rajzzal.
17603.

Rufpreis:
1 600 HUF

Reviczky Gyula: Margit szerencséje. Győr, é. n., Gross Gusztáv és testvére. Díszes, kissé kopott vászonkötésben.
17604.

Rufpreis:
2 000 HUF

Gárdos Mariska: Kilenc hónap. Bp., 1919, Szocialista-Kommunista Munkások Magyarországi Pártja. Sérült papírkötésben.
17605.

Rufpreis:
2 000 HUF

Karinthy Frigyes: Tanár úr kérem. Márai Sándor előszavával. Vértes Marcell rajzaival. Bp.,1944,Új Idők (Singer és Wolfner). Második kiadás. Kiadói félvászon-kötésben, kissé kopott borítóval.
17606.

Rufpreis:
1 600 HUF

Lovas István: Jobbegyenes. Bp.,1999,Kairosz. Kiadói papírkötésben. Dedikált.
17607.

Rufpreis:
1 000 HUF

Márai Sándor 3 műve:  A gyertyák csonkig égnek., Eszter hagyatéka.,Sirály. Bp., 1943-1946, Révai. Kiadói félvászon-kötésben, kissé kopott borítókkal, az egyik gerinc sérült, egy szennylapon szakadással.
17608.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF