Reviczky Gyula: Margit szerencséje. Győr, é. n., Gross Gusztáv és test... https://www.darabanth.com/de/346-Fernauktion/346.0/Bucher/Bucher-Andere-kuriositaten~1500019/Reviczky-Gyula-Margit-szerencseje-Gyor-e-n-Gross-Gusztav-es-testvere-Diszes-kisse-ko~II1952872
1952872
17604
346
Rufpreis:
2 000 HUF 5,42 EUR , 6,25 USD
Beschreibung: Reviczky Gyula: Margit szerencséje. Győr, é. n., Gross Gusztáv és testvére. Díszes, kissé kopott vászonkötésben.
: hsz