Bodnár István: Négy igaz barát. Bp., é.n., Forrás Nyomdai Műintézet és Kiadóvállalat Rt. Egészoldalas illusztrációkkal. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopottas borítóval.
Jablonkay Gábor (1874-1930): Taxonyi János S. J. XVIII. századbeli magyar író élete és erkölcstanító példatára. Irodalomtörténeti tanulmány. Kalocsa, 1910, Jurcsó Antal. Átkötött műbőr-kötés, az átkötésnél az eredeti borítót felhasználták. Jó állapotban. Ritka! Taxonyi János (1677-1746) jezsuita tanár, szónok életéről és munkásságáról.
Molnár Ferenc: Az Aruvimi erdő titka és egyéb szatírák. Az Érdekes Ujság könyvei. Bp., é.n. [1916], Légrády Testvérek,1 t.+226+1 p. Kiadói illusztrált papírkötés,
Euripides drámái II-III. kötet. Fordította, bevezetésekkel és jegyzetekkel ellátta Csengeri János. Bp.,1915-1919, MTA. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, a III. kötet gerince kissé sérült, a III. kötetben néhány ceruzás aláhúzással.
Széptani remekírók II. kötet. Kiadja a Kisfaludy Társaság. Buda, 1846. M. kir. Egyetem Beítűivel. 106-296 p. Félvászon kötésben, előzéklap beragasztva, egyébként jó állapotban
Pintér Jenő: A magyar irodalom története I. (Bessenyei György fellépésétől Kazinczy Ferenc haláláig. ) Budapest, 1913, Szerzői,. Első kiadás, Aranyozott gerincű félvászon kötésben.