https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 296

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Bodnár István: Négy igaz barát. Bp., é.n., Forrás Nyomdai Műintézet és Kiadóvállalat Rt. Egészoldalas illusztrációkkal. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopottas borítóval.
1
18544.

Bodnár István: Négy igaz barát. Bp., é.n., Forrás Nyomdai Műintézet és Kiadóvállalat Rt. Egészoldalas illusztrációkkal. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopottas borítóval.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Jablonkay Gábor (1874-1930): Taxonyi János S. J. XVIII. századbeli magyar író élete és erkölcstanító példatára. Irodalomtörténeti tanulmány. Kalocsa, 1910, Jurcsó Antal. Átkötött műbőr-kötés, az átkötésnél az eredeti borítót felhasználták. Jó állapotban. Ritka! Taxonyi János (1677-1746) jezsuita tanár, szónok életéről és munkásságáról.
1
18546.

Jablonkay Gábor (1874-1930): Taxonyi János S. J. XVIII. századbeli magyar író élete és erkölcstanító példatára. Irodalomtörténeti tanulmány. Kalocsa, 1910, Jurcsó Antal. Átkötött műbőr-kötés, az átkötésnél az eredeti borítót felhasználták. Jó állapotban. Ritka! Taxonyi János (1677-1746) jezsuita tanár, szónok életéről és munkásságáról.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Rab Gusztáv: Miért,Dániel? Bp., 1943. Singer és Wolfner, Egészvászon kötésben.
1
18548.

Rab Gusztáv: Miért,Dániel? Bp., 1943. Singer és Wolfner, Egészvászon kötésben.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Szabó Iván: Töprengések Pentatonban (Beszédek, cikkek, interjúk 1989-99)  Dedikált!  Bp., 2000. Közlönykiadó
1
18551.

Szabó Iván: Töprengések Pentatonban (Beszédek, cikkek, interjúk 1989-99) Dedikált! Bp., 2000. Közlönykiadó

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Molnár Ferenc: Az Aruvimi erdő titka és egyéb szatírák. Az Érdekes Ujság könyvei. Bp., é.n. [1916], Légrády Testvérek,1 t.+226+1 p. Kiadói illusztrált papírkötés,
1
18552.

Molnár Ferenc: Az Aruvimi erdő titka és egyéb szatírák. Az Érdekes Ujság könyvei. Bp., é.n. [1916], Légrády Testvérek,1 t.+226+1 p. Kiadói illusztrált papírkötés,

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Szűts Iván: Múlt és jelen. Székesfehérvár, 1909, Debrecenyi István, 63 p. Kiadói papírkötés, foltos.
1
18554.

Szűts Iván: Múlt és jelen. Székesfehérvár, 1909, Debrecenyi István, 63 p. Kiadói papírkötés, foltos.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 800 HUF
7,59
EUR
,
8,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Bánffy Miklós: Megszámláltattál... I-II köt. Kolozsvár, é.n., Erdélyi Szépmives Céh. Kiadói egészvászon-kötésben, kopottas borítóval, laza fűzéssel.
1
18556.

Bánffy Miklós: Megszámláltattál... I-II köt. Kolozsvár, é.n., Erdélyi Szépmives Céh. Kiadói egészvászon-kötésben, kopottas borítóval, laza fűzéssel.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Euripides drámái II-III. kötet. Fordította, bevezetésekkel és jegyzetekkel ellátta Csengeri János. Bp.,1915-1919, MTA. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, a III. kötet gerince kissé sérült, a III. kötetben néhány ceruzás aláhúzással.
1
18557.

Euripides drámái II-III. kötet. Fordította, bevezetésekkel és jegyzetekkel ellátta Csengeri János. Bp.,1915-1919, MTA. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, a III. kötet gerince kissé sérült, a III. kötetben néhány ceruzás aláhúzással.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Széptani remekírók II. kötet. Kiadja a Kisfaludy Társaság. Buda, 1846. M. kir. Egyetem Beítűivel. 106-296 p. Félvászon kötésben, előzéklap beragasztva, egyébként jó állapotban
1
18559.

Széptani remekírók II. kötet. Kiadja a Kisfaludy Társaság. Buda, 1846. M. kir. Egyetem Beítűivel. 106-296 p. Félvászon kötésben, előzéklap beragasztva, egyébként jó állapotban

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Déry Tibor: Az ámokfutó - Déry Tibor illusztrált verse Bp., 1985. Múzsák
1
18560.

Déry Tibor: Az ámokfutó - Déry Tibor illusztrált verse Bp., 1985. Múzsák

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Pintér Jenő: A magyar irodalom története I. (Bessenyei György fellépésétől Kazinczy Ferenc haláláig. ) Budapest, 1913, Szerzői,. Első kiadás, Aranyozott gerincű félvászon kötésben.
1
18563.

Pintér Jenő: A magyar irodalom története I. (Bessenyei György fellépésétől Kazinczy Ferenc haláláig. ) Budapest, 1913, Szerzői,. Első kiadás, Aranyozott gerincű félvászon kötésben.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Tábori Róbert: Magyar vitézek Párisban. Bp.,é.n.,Singer és Wolfner. Képekkel. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopott borítóval.
1
18564.

Tábori Róbert: Magyar vitézek Párisban. Bp.,é.n.,Singer és Wolfner. Képekkel. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopott borítóval.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse