Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 296

Gerhart Hauptmann: A takácsok. Színmű a negyvenes évekből. Fordította: Komor Gyula. Magyar Könyvtár 219. Bp.,é.n., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai) Rt.,(Franklin-Társulat-ny.), 93 p. Kiadói papírkötés, szakadt borítóval, az elülső borító elvált a gerinctől, ragasztott.
18594.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

18595.

Rufpreis:
1 000 HUF

18597.

Rufpreis:
2 800 HUF

18598.

Rufpreis:
800 HUF

18601.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

Molnár Ferenc: Az éhes város I-II. kötet. Bp.,1912, Franklinm, 211+229 p. Második kiadás. Kiadói szecessziós, aranyozott, festett egészvászon sorozat-kötésben, kissé kopott borítóval.
18603.

Rufpreis:
2 800 HUF

Karinthy Frigyes: Írások írókról. (Kritikák.) Tevan Könyvtár 59-60. Békéscsaba, 1918, Tevan, 77+3 p. Első kiadás. Átkötött egészvászon-kötés, az eredeti papírborítót az átkötéskor felhasználták.
18604.

Rufpreis:
2 000 HUF

Karinthy Frigyes: Holnap reggel. Tragikomédia 3 felvonásban. Tevan-könyvtár 85-89. Békéscsaba,(1916), Tevan, 3-119+1 p. Első kiadás. Átkötött egészvászon-kötés, az eredeti papírborítót az átkötéskor felhasználták, hiányzó címlappal.
18605.

Rufpreis:
2 000 HUF

Karinthy Frigyes: Harun Al Rasid. (Kis novellák.) Bp.,[1924],Athenaeum, 136+2 p.  Első kiadás. Átkötött egészvászon-kötés, az eredeti papírborítót az átkötéskor felhasználták.
18607.

Rufpreis:
3 000 HUF

18608.

Rufpreis:
1 000 HUF

Fercsik Erzsébet-Raátz Judit: Keresztnevek enciklopédiája. Magyar Nyelv Kézikönyvei XVI. Bp., 2009, Tinta. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
18609.

Rufpreis:
1 600 HUF

18610.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF