Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 296

18611.

Rufpreis:
800 HUF

18612.

Rufpreis:
1 600 HUF

18613.

Rufpreis:
1 200 HUF

Veres Péter: Szűk esztendő. Bp., 1942. Magyar Élet. Kiadói papírborítóval.
18614.

Rufpreis:
1 000 HUF

A százéves Kisfaludy-Társaság (1836 - 1936) Szerkesztette s a társaság történetét írta Kéky Lajos. Bp., 1936, Franklin-Társulat, 512 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, kis kopásnyomokkal.
18615.

Rufpreis:
2 000 HUF

18617.

Rufpreis:
6 000 HUF

18618.

Rufpreis:
800 HUF

Porzsolt Kálmán: Sport és szerelem. Bp.,(1913),Légrády. Második kiadás. Korabeli félbőr-kötés, kopott, intézményi bélyegzővel.
18619.

Rufpreis:
1 600 HUF

Kovách Géza: Szamártövisek. Útszéli virágok. Bp.,(1940), Szerzői kiadás, (Ifj. Kellner Ernő-ny.) Kiadói papírkötés, az elülső borító alsó sarkán hiánnyal.
18623.

Rufpreis:
1 600 HUF

Alexandra Rachmanova: Halhatatlan szerelmes. Fordította: Wiesner Juliska. Bp.,é.n., Dante. Feket-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé laza fűzéssel.
18625.

Rufpreis:
800 HUF

18626.

Rufpreis:
800 HUF

Nagy Endre: Hajnali beszélgetések Lukits Miklóssal. Bp.,én.,Genius, (Kunossy-ny.), 157+3 p. Első kiadás! Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott gerinccel, volt könyvtári példány.
18627.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF