Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 221
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1960384
10072
345
Kass János (1927-2010): Jobbágy vitézek.... Rézkarc, papír, jelzett 20x29 cm 1959185
10073
345
Kazovszkij jelzéssel: Magassarkú a citromon. Tempera, papír, 50×35 cm 1955803
10074
345
Käthe Kollwitz (1867-1945):Anya a bölcsönél. Rézkarc, papír, jelzett a karcon, 28×15 cm 1960403
10075
345
Kádár jelzéssel: Gitározó akt. Szén, farost, vágott, 62×47 cm 1960406
10076
345
Kádár jelzéssel: Kompozíció, vegyes technika, papír, üvegezett keretben, 15×10 cm 1960527
10077
345
Kádár jelzéssel: Arc. Vegyes technika, karton, 17×23 cm 1895987
10078
345
Kádár Katalin (1951- ): Fűzfa. Színezett rézkarc, papír. Jelzett. 20x30 cm
1895992
10079
345
Károlyi András (?-?): Ökológia I.II.III. Ofszet, papír. Sorszámozott. Jelzett. egyenként 22x16 cm 1904227
10080
345
50000
Kenézy jelzéssel: Hódoló. Olaj, vászon, antik keretben, 96×94 cm
1917095
10081
345
Kiss jelzéssel: Napraforgó. Olaj, farost, 65×50 cm 1956835
10082
345
11000
Klimó István (1883-1961): Aratás. Pasztell, papír, jelzett, foltos,üvegezett keretben, 39×58 cm
1919651
10083
345
11000
Kmetty jelzéssel: Mozsaras csendélet. Akvarell, papír, üvegezett sérült keretben, 58×35 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF