Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 221
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1924349
10084
345
Kocsis jelzéssel: Maszkosok. Olaj, farost, 50×70 cm
1958090
10085
345
Kocsis Imre (1940-): Csönd. Rézkarc, papír, foltos, jelzett, üvegezett keretben, 25×27 cm
1891660
10086
345
Kokas Dezső (?-?): Napsütötte udave. Olaj, karton, jelzett, keretben, 37×49 cm 1755781
10087
345
Komjáti-Wanyerka Gyula (1894-1958): Ökrös szekér. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 10×9,5 cm 1955137
10088
345
Kondor Béla (1931-1972): Levegőben. Rézkarc, papír, utólagos jelzéssel, paszpartuban, 11×8 cm 1960533
10089
345
Konecsni jelzéssel: Kompozíció. Kollázs, papír, 41×19 cm 1957262
10090
345
Kontuly jelzéssel: Folyópart. Olaj, farost, karcolásokkal, 40×50 cm 1934511
10091
345
24000
Kopátsy Sándor (?-): "Andor". Olaj, vászon, keretben, 50×60 cm
1939760
10092
345
Koszkol jelzéssel: A karaván halad. Tempera, karton, üvegezett keretben, 49×69 cm
1939490
10093
345
Koszta jelzéssel: Asszony. Szén, papír, felcsavarva, kis szakadással, 63×51 cm
1917118
10094
345
Koszta jelzéssel: Női portré. Szén, papír, felcsavarva, 62×50 cm 1936707
10095
345
Kovács Antal (1860-1945): Pumi. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 21×16 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF