Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 221
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1907301
10096
345
Kováts jelzéssel: Kert részlet. Olaj, vászon, 42×30 cm
1960389
10097
345
Kozma Lajos (1884-1948): Öntudatlanság. Cinkográfia, papír, jelzett a cinkográfián, paszpartuban, 19,5×16,5 cm 1955144
10098
345
Kozma Lajos (1884-1948): Rabságban. Cinkográfia, papír, jelzett a cinkográfián, paszpartuban, 19,5×16,5 cm 1954219
10099
345
11000
Kudász Emese (1943-2010): Jó együtt. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 45×65 cm 1954173
10100
345
11000
Kudász Emese (1943-2010): Verseny. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 45×65 cm 1908735
10101
345
1917010
10102
345
LE jelzéssel: Falusi utcarészlet. Akvarell, papír, 19×28 cm 1880367
10103
345
1958260
10104
345
Macskássy Izolda (1945-): Illusztráció (Szt. Anna tó regéje). Vegyes technika, selyem papíron, jelzett, kis gyűrődéssel, 32×23 cm. 1936717
10105
345
Magyar Mannheimer Gusztáv (1859-1937) - Prihoda István (1891-1956): Gyöngytyúkokra vigyázó gyerekek. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 23,5×46 cm
1749700
10106
345
24000
1939511
10107
345
Mattioni jelzéssel: Portré. Szén, papír, 52×42 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF