Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 221
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1960386
10168
345
Szent Illés antikizált modern ikon, kézzel festett fa tábla, 37×25 cm
1955420
10169
345
11000
Sziky Károly (?-): Csokor. Olaj, farost, jelzett, keretben, 39×37 cm 1909815
10170
345
1906822
10171
345
1932850
10172
345
Tóth jelzéssel: Folyópart. Akvarell, papír, 27×45 cm 1880381
10173
345
1880378
10174
345
1955363
10175
345
Töreky Ferenc (1922-2006): Fürdő akt. Színes litográfia, papír, jelzett a litón, keretben, 47×33 cm 1955365
10176
345
Töreky Ferenc (1922-2006): Pillangós akt. Színes litográfia, papír, jelzett a litón, keretben, 47×33 cm 1960367
10177
345
Tsuguharu-Léonard Foujita: Két akt, fametszet, papír, jelzés nélkül, 13,5×10 cm 1893599
10178
345
Vass jelzéssel: Dombos táj. Olaj, vászon, 49×59 cm 1917065
10179
345
Vass jelzéssel: Nyitott tároló. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 17×28 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF