Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 221
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1780603
10204
345
Jelzés nélkül: Kőérberek. Olaj, karton, keretben, 21×25 cm
1836631
10205
345
1887624
10206
345
14000
1957351
10207
345
Jelzés nélkül: Erotikus grafikák, 11 db, Ceruza, papír, 21×30 cm
1955412
10208
345
Jelzés nélkül: Ferenc pápa görögországi (Leszbosz) menekültekkel találkozik (naív festmény). Olaj, vászon (sérült), 50×70 cm
1954284
10209
345
Jelzés nélkül: Erdélyi festett üveg ikon, fa keretben, 39×29,5 cm 1954285
10210
345
Jelzés nélkül: Erdélyi festett üveg ikon, fa keretben, 39×29,5 cm 1954286
10211
345
Jelzés nélkül: Erdélyi festett üveg ikon, fa keretben, 38×25,5 cm 1960469
10212
345
Jelzés nélkül: Akt. Heliogravűr, paszpartuban, 12,5×15,5 cm 1938285
10213
345
14000
Jelzés nélkül: Kilátás a dombtetőről. Olaj, vászon (festék hibákkal), keretben, 70×53 cm
1937715
10214
345
15000
Jelzés nélkül: Itatónál, olaj, farost, 36×45 cm
1874076
10215
345
2200
Jelzés nélkül: 2 db Matsuo Basho-haiku illusztráció, vegyes technika, papír, paszpartuban, 30×20 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF