Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 221
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1894986
10180
345
1958064
10181
345
28000
Vágfalvi Ottó (1925-2015) : Szürke tél. Olaj, farost, jelzett, keretben, 44×79 cm 1904247
10182
345
Vincze Lajos (1914-2002): Lukács Miklós. Tus, papír, jelzés nélkül, 18×14 cm 1955823
10183
345
Wagner Géza (1879-1939): Téli táj, rézkarc-papír, jelzett, 17×21 cm 1907589
10184
345
Weisz Zsuzsa (1925-): Kidőlt fa. Rézkarc, papír, jelzett, 19×29 cm. 1955950
10185
345
H. Ziele jelzéssel: Kobold söröskorsóval / Ferry with beer-jug Etching. 13x19 cm 1939307
10186
345
11000
1861238
10187
345
28000
Zsolt jelzéssel: Badalona 1929. Olaj, vászon, 40×50 cm
1760320
10188
345
11000
Olvashatatlan jelzéssel: Enteriőr. Pasztell, papír, üvegezett keretben, 24×32 cm 1960183
10189
345
Olvashatatlan jelzéssel: Női portré. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 27×19 cm
1955149
10190
345
Olvashatatlan jelzéssel: Akt. Cinkográfia, papír, paszpartuban, jelzett a cinkográfián, 16×13 cm 1957377
10191
345
Olvashatatlan jelzéssel: Utcarészlet. Rézkarc, papír, 19×14 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF