Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 221
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1960343
10144
345
Révész Imre (1859-1945): Tengerihántás. Színezett rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 37×48 cm
1955140
10145
345
Rippl-Rónai József (1861-1927): Aktok. Cinkográfia, papír, jelzett a cinkográfián, paszpartuban, 18×23 cm 1955765
10146
345
26000
Kliené Róna Klára (1901-1987): Ív ucca 1927 (Tabán). Olaj, vászon (lyukas), jelzett, sérült keretben, 55×68 cm 1958231
10147
345
11000
Rónai jelzéssel: Női portré, olaj, karton, üvegezett fa keretben, 30×22 cm
1960159
10148
345
Ruisz György (1922-1994): Mexikói utcarészlet. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 25×17 cm 1861128
10149
345
14000
1957360
10150
345
Silbió jelzéssel: 1890 Május. Rézkarc, papír, 19,5×20,5 cm 1793642
10151
345
Slezák János (?-?): Táj, ceruza, papír, hátulján jelzett, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 17,5×16 cm
1878016
10152
345
Somlai Vilma (1938-2007): Kék lámpa. Színes linó (38/100), papír, jelzett, 39×30 cm 1937661
10153
345
Somlai Vilma (1938-2007): Lovasszekér, akvarell, papír, hátulján jelzett, 23×31 cm 1937703
10154
345
13000
Somlai Vilma (1938-2007): Fák a ház előtt, olaj, papír, jelzett, 40×60 cm 1925788
10155
345
Schönfeld Vilmosné (?-?): Festősablon minták, 11 db. Akvarell, papír, jelzett, különböző méretekben
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF