Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 221
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1960365
10120
345
Molnár C. Pál (1894-1981): Üdvözlés. Kis szériás ofszet, 21×29,5 cm 1960355
10121
345
Molnár C. Pál (1894-1981): Lóverseny. Kis szériás ofszet, 29,5×21 cm 1960484
10122
345
Molnár C. Pál (1894-1981): Sikátor. Kis szériás ofszet, 29,5×21 cm 1955139
10123
345
Molnár C. Pál (1894-1981): Az olajfák hegyén, fametszet, papír, paszpartuban, utólagos jelzéssel, 16,5×11 cm
1893549
10124
345
Nagy jelzéssel: Kilátás a falura. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 12×16 cm 1960505
10125
345
Nagy Zoltán (1916-1987): Erzsébet híd, Rézkarc, papír, jelzett, 5×16 cm 1939236
10126
345
Neogrády jelzéssel: Tanya. Akvarell, papír, 21×30 cm
1959181
10127
345
Neogrády jelzéssel: Turista út. Gouache, papír, üvegezett keretben, 40×50 cm
1956679
10128
345
1937729
10129
345
1917051
10130
345
5500
Orsós Ferenc (1955-): Ló mosdatás. Olaj, falemez, 23×27 cm
1957476
10131
345
Paczka Wagner Cornelia (1864-1930 ): De profundis. Rézkarc, papír. Jelzés nélkül. 13x22 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF