Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 221
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1957318
10192
345
28000
1845108
10193
345
Olvashatatlan jelzéssel: Utca részlet. Olaj, falemez, keretben, 30×40 cm 1956625
10194
345
Olvashatatlan jelzéssel: Kompozíció. Olaj, farost, 70×55 cm
1955349
10195
345
Olvashatatlan jelzéssel: Női akt, szitanyomat, üvegezett fa keretben, 37×27 cm
1930080
10196
345
11000
Olvashatatlan jelzéssel: Madár a fiókáival. Olaj, falemez, üvegezett keretben, 11×10 cm
1874088
10197
345
Olvashatatlan jelzéssel: Kaukázus (Kazbek/Stepantsminda), lágyalap, papír, jelzett, paszpartuban, 21,5×50 cm
1874048
10198
345
Olvashatatlan jelzéssel: Pest II-III., 2 db rézkarc, papír, paszpartuban, 14,5×11,5 cm
1932872
10199
345
Olvashatatlan jelzéssel: Asztali csendélet. Olaj, karton, üvegezett kerettel, 31×41 cm
1932831
10200
345
Olvashatatlan jelzéssel: Vitorlások a partnál. Akvarell, papír, 26×36 cm
1932783
10201
345
Olvashatatlan jelzéssel: Város a folyóról. Vegyes technika, papír, 30×39 cm 1955717
10202
345
Jelzés nélkül: Virágok, olaj, kasírozott vászon, 25×30 cm 1955928
10203
345
Jelzés nélkül: Divatrajzok, 10 db. Vegyes technika, papír, 32×23 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF