Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 221
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1959183
10108
345
Mattioni jelzéssel: Ülő modell. Szén, papír, felcsavarva, apró szakadásokkal, 60×43 cm
1845075
10109
345
Mausch jelzéssel: Sárgadinnyés csendélet. Olaj, karton, keretben, 32×42 cm 1960377
10110
345
Márffy Ödön (1878-1959): Égi jelenet. Litográfia, papír, utólagos jelzéssel, paszpartuban, 17×13 cm
1893368
10111
345
Márffy Ödön (1878-1959): Sárkány. Litográfia, papír, utólagos jelzéssel, paszpartuban, 18×14 cm
1959184
10112
345
Mednyánszky jelzéssel: Katonák a lövészárokban. Ceruza, papír, apró szakadással, 21×25 cm 1959187
10113
345
Mednyánszky jelzéssel: Romos ház. Akvarell, papír, 45×34 cm 1959189
10114
345
Mészáros Dezső (1923-2003): Pályaudvar. Ofszet, papír, üvegezett keretben, 34×86 cm 1960199
10115
345
Mészáros Lajos (1925-1971): Zagyva. Színes linó, papír, jelzett, kopásnyomokkal, 25×38 cm 1938288
10116
345
Mille jelzéssel:Parasztházak . Olaj, vászon, üvegezett keretben, 35×45 cm
1959188
10117
345
11000
Mohy jelzéssel: Téli táj. Olaj, farost, 61×75 cm
1919477
10118
345
11000
Molnár jelzéssel: Vízimalom. Olaj, farost, foltos, 60×64 cm
1960382
10119
345
Molnár C. Pál (1894-1981): Légyott. Kis szériás ofszet, 29,5×21 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF