Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 221
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1818716
10036
345
14000
Dániel Kornél (1923-2002): Aktok és házi kedvencek. Tus, papír, jelzett, üvegezett keretben, 28×41 cm
1956493
10037
345
Ducsay Béla(1893-1967): Pipázó öreg. Szén, papír, jelzett, üvegezett keretben 30x20 cm 1957060
10038
345
Edvi Illés Ödön (1877-1945):Téli táj. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 26×31 cm
1880356
10039
345
Elekfy Jenő (1895-1968): Szekér pakolás. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 18×28 cm
1955855
10040
345
Engel Tevan István (1936-1996): Kalendárium. Rézkarc, papír, jelzett, 20×16 cm 1874032
10041
345
Erdélyi jelzéssel: Esztergom homlokzat / Épület, 2 db rézkarc, papír, jelzettek, paszpartuban, 17,5×22,5 cm
1124277
10042
345
F jelzéssel: Modern ikon, olaj, fa, 30×20 cm
1939267
10043
345
Farkas jelzéssel: Tájkép piros alakokkal. Olaj, vászon, foltos, 46×55 cm
1932879
10044
345
Farkas jelzéssel: Hazafelé. Olaj, vászon, keretben, 50×60 cm 1955136
10045
345
Fáy Dezső (1888-1954): Dicsfény. Fametszet, papír, utólagos jelzéssel, paszpartuban, 10×7 cm 1960410
10046
345
Fehér jelzéssel: Villanyoszlop. Olaj, papír, 28×39 cm 1957371
10047
345
Gácsi Mihály (1926-1987): A házikó. Színes linó (89/100), papír, jelzett, foltos, 45×60 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF