Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 221

Glöckl János (?- ): A kert I., rézkarc, papír, jelzett számozott (1/5), 46×31,5 cm
10048.

Rufpreis:
1 200 HUF

Gross Arnold (1929-2015): Beszélgetés a barátságról. Offset, papír,jelzett, üvegezett keretben, 39×63 cm
10049.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

10050.

Rufpreis:
65 000 HUF
176,15
203,13

Gyarmathy jelzéssel: Kompozíció. Olaj, farost, foltos, 70×70 cm
10051.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
14,38

Halasi Horváth István (1904-1994): Erdő mellett. Olaj, farost, jelzett, üvegezett keretben, 50×35 cm
10052.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

Halápy jelzéssel: Kunyhó. Pasztell, papír, 32×49 cm
10053.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Hantai jelzéssel: Kompozíció. Olaj, karton, 41×62 cm
10054.

Rufpreis:
8 000 HUF
10

Hincz jelzéssel: Álarcok. Olaj, farost, 77×50 cm
10055.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38

Hincz Gyula (1904-1986): Kompozíció. Rézkarc, papír, foltos, jelzett, 29×37 cm
10056.

Rufpreis:
5 000 HUF

Holler László (1938-): Ház az útszélen. Olaj, karton, jelzett, keretben, 10×29 cm
10057.

Rufpreis:
8 000 HUF

Holló jelzéssel: Idős asszony portréja. Olaj, vászon, 40×30 cm
10058.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Hornyánszky jelzéssel: Kompozíció. Kollázs, papír, 41×22 cm
10059.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF