Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 221
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1874019
10048
345
Glöckl János (?- ): A kert I., rézkarc, papír, jelzett számozott (1/5), 46×31,5 cm 1957924
10049
345
28000
Gross Arnold (1929-2015): Beszélgetés a barátságról. Offset, papír,jelzett, üvegezett keretben, 39×63 cm 1812186
10050
345
65000
1932917
10051
345
4600
Gyarmathy jelzéssel: Kompozíció. Olaj, farost, foltos, 70×70 cm
1861767
10052
345
30000
Halasi Horváth István (1904-1994): Erdő mellett. Olaj, farost, jelzett, üvegezett keretben, 50×35 cm
1919525
10053
345
Halápy jelzéssel: Kunyhó. Pasztell, papír, 32×49 cm
1959182
10054
345
Hantai jelzéssel: Kompozíció. Olaj, karton, 41×62 cm 1959186
10055
345
11000
Hincz jelzéssel: Álarcok. Olaj, farost, 77×50 cm 1958263
10056
345
Hincz Gyula (1904-1986): Kompozíció. Rézkarc, papír, foltos, jelzett, 29×37 cm 1958277
10057
345
Holler László (1938-): Ház az útszélen. Olaj, karton, jelzett, keretben, 10×29 cm
1917188
10058
345
Holló jelzéssel: Idős asszony portréja. Olaj, vászon, 40×30 cm
1960531
10059
345
Hornyánszky jelzéssel: Kompozíció. Kollázs, papír, 41×22 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF