Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 221
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1873980
10012
345
Baranyi László (?- ): Villon illusztráció III., rézkarc, papír, jelzett, számozott (3/3), paszpartuban, 36×24 cm 1873995
10013
345
Baranyi László (?- ): Villon illusztráció II., rézkarc, papír, jelzett, számozott (3/3), paszpartuban, 36×24 cm
1960399
10014
345
Batthyány jelzéssel: Kalapos hölgyek. Olaj, vászon, 60×30 cm 1906839
10015
345
Bálint jelzéssel: Kompozíció. Akvarell ,papír, üvegezett keretben, 42×29 cm
1780607
10016
345
Beleznay István (1892-1954): Tabán. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 28×23 cm 1932922
10017
345
Bene jelzéssel: Asztali csendélet. Vegyes technika, farost, sérült, 55×90 cm 1932920
10018
345
Bene jelzéssel: Asztali csendélet. Vegyes technika, farost, sérült, 55×90 cm 1955357
10019
345
Berkes Lajos (?-?): Tóparti fűz, tus, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 19×26 cm
1955364
10020
345
Berkes Lajos (?-?): Tóparti város, tus, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 19×26 cm
1954869
10021
345
11000
Bernardino jelzéssel: Velence 1932. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 36×30 cm
1916874
10022
345
Bihari jelzéssel: Női portré. Akvarell, papír, 24,5×19 cm
1916291
10023
345
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF