Kenézy jelzéssel: Hódoló. Olaj, vászon, antik keretben, 96×94 cm https://www.darabanth.com/de/345-Fernauktion/345.0/Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Kenezy-jelzessel-Hodolo-Olaj-vaszon-antik-keretben-96C39794-cm~II1904227
1904227
10080
345
50000
Rufpreis:
50 000 HUF 135,50 EUR , 156,25 USD
Beschreibung: Kenézy jelzéssel: Hódoló. Olaj, vászon, antik keretben, 96×94 cm